І цього разу, нам здається, слід приділити велику увагу фотографуванню, бо це щоненайголовніша частина успіху продажу товару, адже наш з вами замовник/замовниця не може покрутити, торкнутися до товару, отже, нам потрібно переконати покупця, що саме наш з вами товар найкращий, найгарніший та най-най-най.
Я полюбляю білий фон на світлинах або щось близьке до білого. Наприклад, крамничка KvitkaSonze, Galiga, BornintheSoviet, FlowerStyleUa, CraftByOwl. Також гарно виглядає фон з якимсь реквізитом або на фоні дерева, як у Goricvet, FavouriteNotebook та Taniafelt, але це трошки складніше обіграти.
Я фотографую на білому листі формату А1, який періодами оновлюю, бо він завжди лежить на балконі, де стоїть стіл, зверху дві полиці і на них лист.
Чому саме балкон? Бо там світло з усіх сторін. Раніше у нас була саморобна коробка для фотографування, але досвід підказує, що краще усього натуральне світло.
Цікавою складовою фотографування є час. Влітку, весною, зимою та осінню цей час зовсім різний і його потрібно індивідуально кожен раз підбирати (якщо є можливість).
Чому? Тому що білий лист може бути не білим, а блакитним, синюватим, сіруватим або сірим, а також сам вироб стає непривабливого кольору.
Наприклад, показую фотографії, які я зробила у різні години без будь-якої додаткової обробки (беріть до уваги, що фото я робила 31 травня). Даю маленьку пораду - фотографуйте під час дощу. Світло розсіюється та виходять гарні фото майже завжди, незалежно від часу.
1-ша світлина - вигляд зпереду з цимсь, що передбачається покласти усередину аби зрозуміти розмір.
2-га світлина - інша сторона збоку аби шовчики було видно та якість їх пошиву.
3-тя світлина - вигляд у руці, другий варіант просторової уяви виробу.
4-та та 5-та світлина - середина з одного боку та з іншого.
Часто я бачила, що дівчата об*єднують фото і я також полюбляю це робити при необхідності.
А зараз перейдемо до практичної частини фотографування. Світлини я роблю не ідеальні, а такі аби їх можна було ще обробляти, але намагаюся залишити багато білого простору.
Беремо типову необроблену світлину.
Найкращий редактор для мене Photoshop. Він зрозумілий та зручніший за інші редактори, з якими доводилось працювати. Процес обробки у мене досить короткий: обрізаю фото, змінюю яскравість та контрастність на своє око та змінюю розмір холсту аби він менше займав місця на комп*ютері.
Деінколи виникає потреба висвітлити деякі частини фото, бо там якась тінь чи ще щось. В такому разі використовую інструмент "освітлювач".
Вуаля! Ваші світлини виглядають гарно!
Дякую за увагу та залюбки послухаю ваші поради щодо фотографування :)
Дякую. Було пізнавально. Бо ніяк руки не доходять розібратися що до чого в тому фотошопі. :)
ВідповістиВидалитиПерший раз, коли ним користувалась, то не хотілось розбиратися, але зараз, на щастя, "в темі", тому вирішила поділитися :)
ВидалитиН-да, действительно,когда солнце в обед, сверху, то фон гораздо белее. Было полезно и наглядно )
ВідповістиВидалитиУ мене більшість світлин зроблені між 2 та 3 годинами у весінньо-літній період, але наскільки я пам*ятаю, то зимою та осінню світлини потрібно робити десь між 10-11 або 11-12.
ВидалитиКожен раз складно визначати цей самий час.
Дякую, приємно і себе тут побачити :)
ВідповістиВидалитиТак, світлі фото виглядають найкраще, а коли вони всі зроблені в одному стилі чи за допомогою одного фону, то створюються цілісна картина і магазин виглядає більш стильно і довершено. Щоправда я ще полюбляю темний фон))) Але він не всюди доречний.
З балконом дуже пощастило! У мене так не виходить, хіба що на вулиці це все робити. Але тоді мені може заважати або наша кицька або собака, які норовлять щось лизнути і утащити )))) Тому намагаюся все сфотографувати до обіду, бажано звичайно в проміжок 9-11 ранку.
Я також користуюся фотошопом. Чоловік навчив базовим прийомам))) Не можу нічим його замінити, бо все зрозуміло і знайоме.
Дуже багато корисної інформації! Дякую, що ділишся!
Під альбоми білий фон виглядає неперевершено! Тому мені так твої світлини подобаються)
ВидалитиЗавжди будь-ласка!