неділя, 2 серпня 2015 р.

Мапа для мандрівок [Map for travelling]

Літо чудова пора для мандрування!
На жаль, це літо для мене видається досить дивним та трохи напруженим. Четвертий курс позаду, іспити після четвертого курсу також десь поряд з*їли увесь червень, липень просто час відпочити, але без мандрівок, а також час для вступних іспитів на магістра\спеціаліста. Попереду ще є серпень! 
Проте не дивлячись на власну відсутність мандрування з*явилося бажання реалізувати зручний холдер з мапою для когось іншого. 

Summer is a great time for travelling!
Unfortunately, this summer for me is quite strange and tired. The end of univercity, last exams after ate my June, July is time for a little rest and also time for exams for entering master's degree.
I still have August!
But even having lack of travelling I have a wish to sew handy travel holder with map pattern for somebody else. 
Як на мене виглядає ідеальним варіантом для чоловічого подарунку. Великий розмір, мазка тканина, але водночас цікавий принт, ну, і звичайно, функціональність. Проте спортивні жінки також вподобають такий подарунок.

I think it looks like a perfect gift for men. Big size, interesting map pattern and, of course, functionality. But I am sure sporty women will like it too. 


Всередині три відділи для паспортів зправа, які можна використати не тільки за призначенням, велика кишеня для решти та грошей та два відділи для карток зліва та з обох сторін великі відділи для воучерів, квітків та інших документів. Закривається на магнітний гудзик. І звичайно клеєвий синтепон задля щільності.

Inside there are three compartments for passports on the right side. But you can use them not only for it. Also there is a big zipper pocket for coin and paper money and two compartments for credit cards on the left side. And from both sides there are two big compartments for tickets, documents etc. It is closed on metal snap. And definitely there is interfsacing between it for hardness. Мандруйте, друзі!

Дякую за відвідування нашого блогу!

Travel, friends!

Thank you for visiting our blog!

Немає коментарів:

Дописати коментар