пʼятниця, 28 жовтня 2016 р.

Замовлення на Аліекспресі [Aliexpress orders]

Окрім fabric.com ми досить давно для себе відкрили Аліекспрес, де замовляємо в основному фермуари та матеріали для проклейки, але цього разу ми замовили багато усілякіх дрібничок.

З цих новеньких бірочок все встигли пошити новенький холдер для документів. Бірочки можна тут замовити. Нам прислали на 10 штук більше. Може, і вам пощастить ;)
Також замовили декілька дисків для нашого ножика, а також маленький ножичок замовили, оскільки підкупила ціна. Проте виявилось, що якість чудова! Радимо для покупки ось тут.
Останніми замовили фермуари досить великою партією. Здається, ми стаємо виробництвом!
Фермуари замовили ось тут.
Це не реклама, а особисте задоволення від покупок :)
Дякую, що відвідали наш бложик!

6 коментарів:

 1. А вам спасибо за очень нужную информацию и не менее нужные ссылки! Удачи, в том числе и коммерческой желаю!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Алиэкспресс кладезь всяких рукодельных вещичек, думаю, что это лишь малая часть того, что можно было найти, но, надеюсь, это поможет :)
   Спасибо, вам тоже!

   Видалити
 2. ..мала фабрика - це ж чудово :)
  Я на Алі ще нічого не купувала, бо те, що потрібно, продається великими партіями, а це мені поки що і не по кишені і непотрібно. Але до нього у мене двоякі почуття - з однієї сторони класно, що можна купити все дешеше, ніж продається у нас, але штамповка відомих брендів дещо засмучує. Тому такі двоякі почуття, хоча це я кажу стосовно себе :)
  Для скрапбукінгу - там тьма всього "накопійованого" і не завжди якісного.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ми на Алі цю так звану "штамповку" не купували, проте матеріали для рукоділля там тішать око та кишеню. Досить багато товарів є по 3-5 штук, проте потрібно шукати, порівнювати ціни та знати англійську мову (був випадок, що прийшов пустий пакет, хоча замовили на 50 доларів).
   Враховуючи, що фермуари у нас в Україні продають за цінами золота, питання купувати на Алі або ні, відпадає саме по собі та ще й до того такі фермуари, які ми зараз замовили, не продаються у нас.

   Видалити
  2. ..як пустий? А як вони це пояснили? Чи що там сталося?

   ..щодо штамповки, то я, звісно, більше дивилася по своєму профілю..І, звичайно, якість там також є різна. Були десь 3-4 пориви за цей рік щось все таки там купити..але як тільки я туди занурювалася з головою, то щось бажання зникало))) Так є малі партії, але інколи чекати кілька тижнів можливості немає, або купувати по три квіточки, але 5 кольорів також недоцільно. Коротше, ще недоросла я до Алі))))

   Видалити
  3. Пустий у прямому сенсі цього слову. Ми були у шоці, написали продавчині - мовчить як риба. Відкрили кейс, а він пише, мовляв ми все отримали і брешемо. Розбирались зо два тижні поки Алі не визнало це замовлення "подозрительній заказ" та повернули нам усі гроші. Але проблема полягала у тому, що на той час ми реально потребували фермуари, а чекали ми на цю пусту посилку зо місяць. На жаль, змушені були знову замовити вже у інших крамницях та знову чекати (цього разу замовлення прийшли щвидше). Але враховуючи, що ми купили по 5 фемуарів 7 різних видів, вийшло мінімум на 50% дешевше аніж купувати в Україні.
   У кінці виявилось, що ця крамниця багатьох так надурила та її закрили.
   У наступні рази такого більше не було, але цього досвіду виявилось достатньо)

   Видалити