неділя, 25 вересня 2016 р.

Оновлюємося [New fabrics]

Оновлюємо наш періодичний випуск докупівель новеньких тканин. Минулого разу ми розповідали, що зробили замовлення на fabric.com. Цього разу ми повторили нашу спробу та замовили вже багатенько однотоних тканин Kona Cotton. Ціна була привабливою, набагато дешевше (навіть з доставкою) аніж замовляти у нас, а ще й до всього на наші кольори при купівлі 2 або більше ярдів можна було отримати ще невеличку знижку.
 З трояндовою тканиною вийшла взагалі цікава історія: нам вона обом сподобалась, ми замовили, але тут помітили, що усі її компаньйони з глітерами та почалася гра "перезамовимо тканину" аж поки я не довела, що там немає глітерів. Добре, що не перезамовили. Тканина справді неперевершена і світлини не можут передати усю її красу.
Також замовили корейського оксфорду у цій групі ВК під ці троянди, оскільки органайзери для прикрас завжди шиємо з оксфорду. Замовили завчасно, але влучили з кольором на 100%.
Оскільки обирати однотонні тканини Cona Cotton стає з кожним разом все складніше (а їх ми обираємо все частіше), ще й кольорова гама цієї марки егегеж яка велика, ми зробили собі маленькі зразки тканин з підписами аби далі замовляти з більшою точністю. Поки що колекція маленька, але певно ж, що час це виправить :)
Дякую, що завітали! Далі будуть чудові троянди!

4 коментарі:

 1. С покупочками))))))Красивые тканюшки!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. спасибо)) тестирование тканей проведено, скоро покажем)

   Видалити
 2. Идея с артикулами, прикрепленным к тканям замечательная!

  Я тоже частенько сохраняю этикетки, пишу на них что купила, сколько стоит и где брала. Обязательно датирую, чтобы сравнить цену в следующий раз.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В случае с ценами все проще, у нас есть письмо с заказом в интернет магазине, но вот цвета в Коны Коттон такие разнообразные и такие похожие, голова идет кругом!
   Но идея с подписыванием цен тоже очень хорошая, особенно, когда материалы брать в Украине. Надо взять на заметку. Спасибо )

   Видалити