понеділок, 2 лютого 2015 р.

Дівчата-українки [Girls-Ukrainians]

Малюю я з самого дитинства, та якось не виходило перенести це саме малюваня у наш хендмейд, допоки я чітко не вирішила купити фарби для малювання по тканинам та спробувати.
На жаль, вартість таких фарб не з дешевих (власне й як і гуаші, олії), але, як то кажуть, "купив не купив, а поторгуватися можна". Проте вартість фарб була не набільшою проблемою, оскільки ще потрібно вирішити, що саме слід намалювати.
В решті решт, переглянувши книги з вишивки та народного вбрання, народилась ідея намалювати дівчат-українок.
Хоча зараз попит на ринку породжує пропонування різних речей з українською символікою, проте машинне виробництво ніколи не зможе випередити людську фантазію та вміння. А ми, хендмейдери, це знаємо набагато краще за інших людей! 


Ось так з'явилася на світ перша україночка на папері. 
А невздовзі оформилась акварельними фарбами вже без кицьки. 


Далі ще виникли дві дівчинки. І знову ж таки лягли на папір вже кольоровими поряд з першою.Далі почалась найскладніша частина. Намалювати усе на тканині особливо, коли такого досвіду немає. Для таких малюнків чудово підійшов звичайний білоруський льон. Також для контуру використала спеціальний контур для малювання.

Розмір клаптику достатній для виготовлення чохлику для Ipad mini або Pocketbook чи планшету невеликого розміру. Тому замовлення приймаємо вже зараз!І звичайно трохи бравих козаків для дівчат. Але лише на папері.


2 коментарі:

  1. Круто! Чудова ідея і майстерне втілення!!!!! Бажаю, щоб україночки швиденько знайшли нових власників! Удачі в новому починанні!!!!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую! Сподіваюсь, що ще й браві козаки з'являться :)

      Видалити